Jesteśmy 4-osobową rodziną z Lublina: mama Kasia, tata Marcin, dzieciaki Kacper i Oliwka.

Podróżujemy i wspólnie odkrywamy świat.

Oto kilka słów o nas:

Kasia – farmaceutka i mama 2 dzieci: Oliwii i Kacpra. Z powodu nadmiaru wolnego czasu 🙂 postanowiłam stworzyć portal i podzielić się z Wami naszą pasją wspólnego podróżowania. Uwielbiam polskie góry, a moim największym marzeniem jest podróż dookoła świata. Każdą wolną chwilę spędzam na czytaniu o podróżach i planowaniu kolejnych wypraw.

Marcin – mocno zapracowany i zabiegany. W wolnych chwilach wielki fan motoryzacji i wszelkich nowinek technicznych. Na co dzień, w życiu i w podróży jest dużym oparciem, dającym ogromne poczucie bezpieczeństwa. Potrafi wyjść obronnie z każdej trudnej sytuacji. Marzy o wyprawie do Republiki Południowej Afryki.

podróżująca rodzina

Razem od 2005 roku, połączyły nas studia. Pierwszy wspólny wyjazd miał charakter czysto zarobkowy. Rok 2007- wyruszamy na 3 miesięczny podbój Edynburga. To był prawdziwy sprawdzian z życia. Potem było już tylko z górki. Rok 2008 – podróż poślubna i wyprawa pod namiot do Chorwacji naszym pierwszym autkiem – Golfem III. Rok 2009 – 3 tygodniowa podróż na Nordcapp przez Szwecję, Finlandię, Norwegię i Danię.

W 2010 r nasza rodzina powiększa się bo w naszym życiu pojawia się Kacperek. Teraz wszystko się zmienia :), już nic nie jest takie same. Z pasji podróżowania nie rezygnujemy, trzeba to tylko trochę zmodyfikować. W 2014 r przychodzi na świat Oliwka i  zaczynamy naszą wspólną przygodę we czwórkę 🙂

podróżująca rodzina

Kacper – obecnie uczeń szkoły podstawowej. Od lat wielki fan klocków LEGO, a także MINECRAFTa.  Od samego początku bardzo aktywny, ciekawy świata i ludzi. Nie znosi nudy! Swoją przygodę z podróżowaniem zaczął dość wcześnie- jako 6 miesięczny niemowlak. Na początku były to niewielkie wycieczki: na Roztocze, Mazury, Pomorze, w Tatry. Jako niespełna roczny chłopak odbył pierwszy lot samolotem na grecką wyspę Rodos. Następnie była Portugalia- Lizbona i południowe wybrzeże Algarve, Hiszpania – Andaluzja i Gibraltar. Potem wyprawa samochodem do Szwajcarii i Tropical Island w Berlinie. Jego największym marzeniem jest podróż do Finlandii, do wioski Świętego Mikołaja w Rovaniemi 🙂

Oliwia – urocza ale mocno charakterna dziewczynka. Zwraca na siebie uwagę wielkimi oczami, głębokim spojrzeniem i rozbrajającym uśmiechem 🙂 . Bardzo dzielny i zdolny przedszkolak, uwielbia muzykę i gra na pianinie. Dopiero zaczyna poznawać świat ale czuję, że będzie wspaniałym towarzyszem naszych podróży.

Tyle o nas. Mam nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć, będzie nam bardzo miło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.