Jesteśmy 4-osobową rodziną z Lublina: mama Kasia, tata Marcin, dzieciaki Kacper i Oliwka.

Podróżujemy i wspólnie odkrywamy świat.

Oto kilka słów o nas:

Kasia – farmaceutka i mama 2 dzieci: Oliwii i Kacpra. Z powodu nadmiaru wolnego czasu 🙂 postanowiłam stworzyć portal i podzielić się z Wami naszą pasją wspólnego podróżowania. Uwielbiam polskie góry, a moim największym marzeniem jest podróż dookoła świata. Każdą wolną chwilę spędzam na czytaniu o podróżach i planowaniu kolejnych wypraw.

Marcin – mocno zapracowany i zabiegany. W wolnych chwilach wielki fan motoryzacji i wszelkich nowinek technicznych. Na co dzień, w życiu i w podróży jest dużym oparciem, dającym ogromne poczucie bezpieczeństwa. Potrafi wyjść obronnie z każdej trudnej sytuacji. Marzy o wyprawie do Republiki Południowej Afryki.

podróżująca rodzina

Razem od 2005 roku, połączyły nas studia. Pierwszy wspólny wyjazd miał charakter czysto zarobkowy. Rok 2007- wyruszamy na 3 miesięczny podbój Edynburga. To był prawdziwy sprawdzian z życia. Potem było już tylko z górki. Rok 2008 – podróż poślubna i wyprawa pod namiot do Chorwacji naszym pierwszym autkiem – Golfem III. Rok 2009 – 3 tygodniowa podróż na Nordcapp przez Szwecję, Finlandię, Norwegię i Danię.

W 2010 r nasza rodzina powiększa się bo w naszym życiu pojawia się Kacperek. Teraz wszystko się zmienia :), już nic nie jest takie same. Z pasji podróżowania nie rezygnujemy, trzeba to tylko trochę zmodyfikować. W 2014 r przychodzi na świat Oliwka i  zaczynamy naszą wspólną przygodę we czwórkę 🙂

podróżująca rodzina

Kacper – obecnie uczeń szkoły podstawowej. Od lat wielki fan klocków LEGO, a także MINECRAFTa.  Od samego początku bardzo aktywny, ciekawy świata i ludzi. Nie znosi nudy! Swoją przygodę z podróżowaniem zaczął dość wcześnie- jako 6 miesięczny niemowlak. Na początku były to niewielkie wycieczki: na Roztocze, Mazury, Pomorze, w Tatry. Jako niespełna roczny chłopak odbył pierwszy lot samolotem na grecką wyspę Rodos. Następnie była Portugalia- Lizbona i południowe wybrzeże Algarve, Hiszpania – Andaluzja i Gibraltar. Potem wyprawa samochodem do Szwajcarii i Tropical Island w Berlinie. Jego największym marzeniem jest podróż do Finlandii, do wioski Świętego Mikołaja w Rovaniemi 🙂

Oliwia – urocza ale mocno charakterna dziewczynka. Zwraca na siebie uwagę wielkimi oczami, głębokim spojrzeniem i rozbrajającym uśmiechem 🙂 . Bardzo dzielny i zdolny przedszkolak, uwielbia muzykę i gra na pianinie. Dopiero zaczyna poznawać świat ale czuję, że będzie wspaniałym towarzyszem naszych podróży.

Tyle o nas. Mam nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć, będzie nam bardzo miło.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.