AKTUALNOŚCI, NIEZBĘDNIK PODRÓŻNIKA

5 rzeczy, które muszą znaleźć się w domu każdego podróżnika

Rzeczy, które muszą znaleźć się w domu każdego, prawdziwego podróżnika – czy interesuje Was taki temat? Dzisiaj chcieliśmy Wam zaproponować trochę nietypowy wpis, ale nierozłącznie związany z podróżami. Myślę że również on znajdzie tutaj swoich odbiorców i zaciekawi niejednego z Was. Bo skoro tak jak my uwielbiacie podróże, to z pewnością chcielibyście w swoim domu mieć gadżety i dekoracje, które Wam o tym przypominają. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka takich propozycji.

5 rzeczy, które muszą znaleźć się w domu każdego podróżnika to:

Mapa drewniana na ścianę Losokawood

Nasze ostatnie odkrycie. Któż nie marzy o takiej dekoracji w swoim domu? Drewniana mapa produkowana jest przez krakowską firmę Losokawood. To co proponuje ta polska firma, to prawdziwy sztos. Mapy dostępne są w 5 rozmiarach, w 20 wzorach kolorystycznych i 5 językach, w 3D lub 2D, z ledem lub bez. Możesz wybrać mapę tylko z granicami, lub z granicami i nazwami państw, a nawet ze stolicami. Konfigurator umieszczony na ich stronie pozwoli Ci wybrać idealną dla siebie opcję.

rzeczy w domu podróżnika
rzeczy w domu podróżnika
rzeczy w domu podróżnika

Jak ją montujesz?

W zestawie otrzymujesz wszystko co potrzebne: centymetr, nożyk, taśmę dwustronną i taśmę malarską oraz szablon. Mapa bardzo dobrze jest zabezpieczona na czas transportu, więc nie ma żadnych obaw, że coś ulegnie zniszczeniu. Szablon przyklejasz do ściany i uzupełniasz poszczególnymi elementami. Bardzo proste, a na dodatek jakie przyjemne. Na ścianie mapa prezentuje się fantastycznie. Świetnym dopełnieniem całości są pinezki, dzięki którym tworzysz własną spersonalizowaną mapę.

Gdzie ją kupić?

www.losokawood.com

Mapa zdrapka

Wiadomo, że mapa zdrapka musi znaleźć się w każdym domu, w których kocha się podróże. Zdrapywanie kolejnych odwiedzonych miejsc to fantastyczna zabawa, szczególnie uwielbiają ją dzieciaki. Mapa wisi u nas w salonie i motywuje do kolejnych podróży. Tyle przecież miejsc jeszcze na nas czeka!

rzeczy do domu podróżnika
rzeczy do domu podróżnika

Gdzie ją kupić?

Mapy zdrapki oferuje sporo sklepów internetowych z gadżetami i akcesoriami podróżniczymi.

Plakaty o podróżowaniu

My osobiście mamy w naszym domu aż sześć takich plakatów.

Pierwsze trzy to plakaty z mapami miast, które znalazły szczególne miejsce w naszych sercach. A są to Lublin, Edynburg i Tbilisi. Lublin to oczywiście miejsce naszego zamieszkania. Edynburg to pierwsze, tak dalekie miasto, do którego pojechaliśmy w czasach naszej młodości, pracowaliśmy i żyliśmy przez trzy miesiące, zdobywając jednocześnie ogrom doświadczenia oraz Tbilisi – stolica Gruzji, naszego ukochanego miejsca na Ziemi.

Oprócz nich znajdziecie u nas również plakaty, które stworzyliśmy sami, z miłości do podróży, z myślą o dzieciakach i całych rodzinach, które kochają te podróże tak mocno jak my.

Co je wyróżnia?

  • ✅ Śliczne ilustracje

To nasze autorskie pomysły, a ilustracje do nich wykonała arcyzdolna graficzka.

  • ✅ Mądre przesłanie

Na każdym plakacie znajdziecie przesłanie, które ma pewne zadanie – natchnąć Was i zainspirować do spełniania marzeń i podróżowania.

✅ Wysoka jakość

Plakaty wykonane są w wysokiej jakości, drukowane na papierze kredowym 250 g, w macie. Wysyłamy je odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie ucierpiały podczas transportu.

rzeczy w domu podróżnika

Plakaty mają format A3 – 42 cm x 29,7 cm i pięknie prezentują się w ramie o formacie A3 oraz w ramie o wymiarach 40×50 cm z passe-partout.

Gdzie je kupić?

www.sklep.dzieciakinapoklad.pl/plakaty

Ściana z magnesami

Dla nas to “must have”, nie wyobrażamy sobie pojechać w podróż i nie przywieźć z niej żadnego magnesu. Może to trochę tendencyjne, ale nie szkodzi, my je uwielbiamy. Magnesy to zdecydowanie rzeczy, które naszym zdaniem muszą znaleźć się w domu podróżnika. Kupujemy je od dawna i zebraliśmy już ich całkiem pokaźną ilość. Dlatego w kuchni postanowiliśmy zagospodarować na nie odrębną ścianę. Pokryliśmy ją specjalnie do tego celu wyciętą blachą, którą pomalowaliśmy czarną farbą tablicową.

rzeczy w domu podróżnika

Pamiątki, pamiątki

Oczywiście z podróży przywozimy pamiątki: obrazy, figurki, maski. Mamy tego całkiem sporo, rozproszone są po całym domu i ustawione w różnych zakamarkach. Być może niektórzy z Was uważają je za niepotrzebne bibeloty, dla nas jednak każda rzecz przypomina nam konkretne miejsce, konkretną podróż i historię. Uwielbiamy je wszystkie.

rzeczy w domu podróżnika

A co Wy dodalibyście do tego zestawienia? Jakie rzeczy, dekoracje czy gadżety powinny obowiązkowo znaleźć się Waszym zdaniem w domu podróżnika i czy takie znajdują się u Was? Pochwalcie się i koniecznie podrzućcie Wasze pomysły w komentarzu!

  • * Post powstał we współpracy z firmą Losokawood.

Leave a Reply