AKTUALNOŚCI

Założyłam firmę, bo na zmiany nigdy nie jest za późno!

Założyłam firmę!! Stało się! To już chyba najwyższy czas aby zdradzić Wam ten mój mały sekret, który trzymałam w tajemnicy od dłuższego czasu. Zawsze łatwiej było mi pisać, niż mówić, dlatego niech Was nie dziwi taka forma przekazu i ten inny niż zwykle wpis na moim blogu.

Mówi się, że na zmiany nigdy nie jest za późno, że lepiej późno niż wcale, że ten co nie ryzykuje nie pije szampana itd. Te wszystkie słowa bardzo długo siedziały w mojej głowie i od dawna chciałam coś w swoim życiu zmienić, stworzyć coś swojego, sprawić aby moja pasja, moje hobby stały się również sposobem na życie. I właśnie w tym roku postanowiłam dokonać takiej małej rewolucji. Podjęłam to ryzyko, zresztą tak naprawdę chciałam to zrobić już od dawna. Chyba dopiero teraz, kiedy nieuchronnie zbliżam się do 4 z przodu, wystarczyło mi na to wszystko odwagi.

Tak, w tych ciężkich dla wszystkich czasach założyłam firmę, otwieram sklep internetowy i właśnie tworzy się moja książka.

To książka jest głównym i największym powodem całego tego zamieszania i to ona będzie najważniejszym bohaterem mojego sklepu. O niej samej nie mogę Wam jeszcze za dużo powiedzieć, ale możecie być pewni jednego, będzie inna niż wszystkie. Ale o tym dowiecie się trochę później.

Dzisiaj natomiast chciałam Was zaprosić do odwiedzenia mojego sklepu, w którym właśnie pojawiły się pierwsze produkty. Znajdziecie go tutaj:

Odnośnik do niego umieściłam również na blogu.

A co będzie tam można kupić? Oczywiście produkty i książki związane z podróżami.

Te pierwsze już są dostępne – to plakaty.

Plakaty stworzyliśmy z myślą o podróżujących rodzinach, dla których wspólne spędzanie czasu w drodze jest ważne, cenne i potrzebne.

Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i chętnie powiesicie je na ścianach swoich domów.

Nad pomysłem pracowaliśmy wszyscy, we czwórkę. Każdy z nas, łącznie z dzieciakami dodał do nich coś od siebie. Grafiki wykonała natomiast przezdolna graficzka Kasia. Jak widzicie każdy z nich zawiera ważne przesłanie, którego zadaniem jest motywowanie, inspirowanie oraz zachęcanie do podróżowania i spełniania własnych marzeń.

Jak są drukowane, w jakim formacie, na jakim papierze? Już tego wszystkiego dowiecie się w sklepie. Zapraszam Was serdecznie!

Tymczasem mam dla Was niespodziankę!

Z okazji otwarcia mojego sklepu w TRZECH pierwszych dniach jego działania tj od 19-21 października z kodem: NA START zakupicie plakaty z 20% zniżką!

Leave a Reply