AKTUALNOŚCI, ATRAKCJE DLA DZIECI, POLSKA, POLSKA

Wrocławskie krasnale – zabawa dla całej rodziny.

Wrocławskie krasnale znają już chyba wszyscy. Obecnie jest ich ponad 300. Rozsiane są w różnych częściach miasta, a szukanie ich to niesamowita frajda dla całej rodziny.

My odwiedziliśmy Wrocław w zimie i żadne mrozy nie były w stanie nam przeszkodzić. Wielogodzinne spacery po mieście po to żeby odhaczyć kolejnego sympatycznego krasnala wciągnęły nas na maksa.

Jak ich szukać?? Dostępne są następujące pomoce:

aplikacja – Go Wrocław Krasnale– pobieramy i mamy całą listę, mapę i galerię tych śmiesznych stworków.  Ustawiamy nawigację i w drogę. Co fajne? Możemy zaznaczyć już te odwiedzone, dzięki czemu tworzy się nasza lista.

papierowa mapa – dostępna w informacji turystycznej i sklepikach

strona internetowa – www.krasnale.pl  Znajdziecie tu wszystko: mapę, galerię zdjęć, informacje na temat każdego krasnoludka

Nam udało się znaleźć ok 30 krasnoludków podczas całodziennego dreptania po mieście. Na pewno jeszcze tu wpadniemy, może trochę cieplejszą porą. Fajnie byłoby zobaczyć je wszystkie. A tymczasem zobaczcie naszą galerię wrocławskich krasnali. Niestety jest mocno okrojona, ponieważ większość fotek z tego wyjazdu straciliśmy bezpowrotnie 🙁

wrocławskie krasnale
wrocławskie krasnale
wrocławskie krasnale
wrocławskie krasnale
wrocławskie krasnale
wrocławskie krasnale

W okresie około świątecznym niektóre wrocławskie krasnale odziano w zimowe czapki, szaliki, tudzież całe stroje. Dodało im to niezwykłego uroku, a dzieci cieszyły się dzięki temu jeszcze bardziej. Nie spodziewałam się, że bieganie za jakimiś małymi, kamiennymi ludkami w mrozie przyniesie nam wszystkim tyle radości.

Powiązane wpisy

Leave a Reply